O firmie

Sklep internetowy www.ekominki-zdunstwo.pl  – piece kominkowe i akcesoria

Cieszymy się, że wybraliście Państwo naszą ofertę! Firma Nowoczesne Zduństwo to regionalny dystrybutor pieców kominkowych, które odznaczają się wysoką jakością wykonania, pięknym wyglądem, a także wydajnością i wygodą w użytkowaniu. Zajmujemy się również profesjonalnym montażem systemów kominkowych, które ogrzewają cały dom. Oprócz wkładów kominkowych w asortymencie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo również wszelkie akcesoria kominkowe. Od dziś wszystko, co potrzebne do zapewnienia w salonie ciepła, uroczej atmosfery i niepowtarzalnego klimatu mogą Państwo kupić w jednym miejscu!

kominki, kominki województwo zachodniopomorskie, naprawa kominów, piece kominkowe i akcesoria, piece kominkowe, akcesoria do kominków, wkłady kominkowe, kominki wolnostojące, nowoczesne piecyki, kominki z zabudową, kominki z płaszczem wodnym, wykorzystanie ciepła

Nowoczesne Zduństwo = nowoczesne piece kominkowe

Wśród producentów pieców kominkowych, wyróżniamy się świadomym podejściem do tego, co tworzymy. Jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za wysoką jakość naszych kominków, ale przede wszystkim za środowisko oraz czyste powietrze. To dlatego jako sklep internetowy Nowoczesne Zduństwo zdecydowaliśmy się na produkcję pieców zasilanych paliwem ekologicznym – drewnem i pelletem.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z zagrożeń płynących z szybkiego rozwoju cywilizacji oraz piętna, jakie zagrożenia te odcisnęły na atmosferze. Nie zamierzamy się do tego dokładać. Jedyne, co dokładamy, to usilne starania, aby nasze piece kominkowe wpisywały się w nowoczesną myśl ekologiczną, a wszelkie akcesoria kominkowe z naszego sklepu internetowego były trwałe i funkcjonalne.

Oprócz tego, że naszą główną misją jest dbałość o otoczenie, stale rozwijamy się w dziedzinie produkcji kominków. Inwestujemy w innowacyjne badania i ściągamy do siebie najlepszych specjalistów i technologów, którzy odpowiadają za wysoką jakość produktów Nowoczesnego Zduństwa

Nasze piece kominkowe łączą w sobie: