O firmie

Nowoczesne Zduństwo – tradycja, solidność i styl

Poznajmy się!

Od ponad 28 lat z pasją i zaangażowaniem projektujemy, montujemy i sprzedajemy kominki. Jesteśmy regionalnym partnerem firm Hajduk i Hitze.

Jako eksperci w branży gwarantujemy niezawodność naszych produktów i usług. Stosowane przez nas rozwiązania oparte są na najnowszych technologiach, które zapewniają naszym klientom komfort i bezpieczeństwo.

kominki, kominki województwo zachodniopomorskie, naprawa kominów, piece kominkowe i akcesoria, piece kominkowe, akcesoria do kominków, wkłady kominkowe, kominki wolnostojące, nowoczesne piecyki, kominki z zabudową, kominki z płaszczem wodnym, wykorzystanie ciepła

Nowoczesna perspektywa

Mimo wieloletniej obecności na rynku wciąż stawiamy na rozwój. Nieustannie się szkolimy, wprowadzamy nowe technologie i poszukujemy innowacyjnych rozwiązań. Wszystko po to, abyśmy mogli szybko i skutecznie reagować na stale zmieniające się potrzeby naszych drogich klientów.

Dzięki zdobytej do tej pory wiedzy i doświadczeniu, jesteśmy w stanie świadczyć usługi zduńskie na najwyższym poziomie.

Ciepło i elegancja w nowoczesnych kominkach

Kominki, które oferujemy wykonane są z materiałów najwyższej klasy, co zapewnia im niepowtarzalny wygląd i gwarantuje trwałość na wiele lat.

Nowoczesne kominki to nie tylko zwykłe urządzenia grzewcze – to prawdziwe arcydzieła sztuki zduńskiej. Piece na pellet czy wkłady kominkowe z
płaszczem wodnym odmienią wygląd każdego salonu, tworząc przyjemną i ciepłą atmosferę.

W naszym sklepie znajdziesz bogaty wybór funkcjonalnych kominków, dopasowanych do różnorodnych gustów i stylów aranżacji. Odkryj wszystkie
możliwości, jakie niesie ze sobą posiadanie kominka.

Brakuje Ci inspiracji? Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć.

 

Co wyróżnia Nowoczesne Zduństwo?

Nowoczesne Zduństwo to innowacyjne podejście do tradycyjnego kominka. Jako firma z długoletnią tradycją dbamy o komfort naszych klientów, dlatego
piece kominkowe, które montujemy, wykorzystują zaawansowane systemy grzewcze, zapewniające efektywność i najwyższe standardy bezpieczeństwa.

 

Poznaj naszą ofertę

  •  Wkłady kominkowe powietrzne
  •  Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym
  • Piece wolnostojące na drewno
  • Piece na pellet
  • Akcesoria kominkowe
  • Grille
  • Inne

 

Od projektu do realizacji

Zapewniamy kompleksowe wsparcie od projektu do realizacji wymarzonego kominka. Nasze usługi obejmują doradztwo, profesjonalną instalację oraz fachowy montaż. Wykonujemy także serwis kominkowy na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Zapraszamy do współpracy

Napisz do nas:

sklep@nowoczesne-zdunstwo.pl

info@nowoczesne-zdunstwo.pl

Zadzwoń: +48 602 101 408


Odwiedź nas: Ulikowo 4B 73-131 Pęzino

https://maps.app.goo.gl/ZvzSyo3BzrQFMkxk7